اکسسوری مردانه

اکسسوری مردانه

اکسسوری ها از جمله اقلامی هستند که به راحتی می‌توان هر استایل و ظاهر معمولی را به فوق‌العاده بودن سوق دهند. متاسفانه از آنجایی که در هنگام ملاقات افراد، در همان نگاه اول، نوع پوشاک به کار رفته در ظاهر توجه را ما به خود جذب ‌می‌کند، به همین منظور استفاده از اکسسوری در میان مردم به خوبی جا نیفتاده است. اما با توجه به اهمیت بالای اکسسوری در استایل که باعث خاص شدن می‌شود، به همین منظور، همیشه مورد توجه صنعت مد و پوشاک قرار می‌گیرید. این محصولات دارای تنوع بالایی هستند که ما در این مقاله که به همت گروه زیورآلات و بدلیجات شهرما به نگارش درآمده، سعی در معرفی اکسسوری مردانه و انواع آن داریم.

با ما همراه باشید.

اکسسوری مردانه

اکسسوری چیست؟

اکسسوری به طور عام به لوازمی اطلاق می‌گردد که باعث دگرگونی و خاص بودن استایل می‌شود و می‌تواند ظاهر معمولی را با استفاده از اکسسوری به ظاهر و استایلی فوق‌العاده تبدیل کند. اما در لغت اکسسوری مردانه به معنای هر چیز جانبی گفته می‌شود که در استایل و ظاهر به کار می‌رود. این محصولات در دو نوع مردانه و زنانه وجود دارند که هر کدام زیبایی خاصی به ظاهر می‌بخشند.

انواع اکسسوری مردانه

لوازم جانبی مردانه که می‌توان در استایل شخصی به کار برد در انواع مختلفی در ساییز های مختلفی وجود دارند. از جمله این اقلام می‌توان به کیف پول، عینک، فندک، کلاه، دستبند، گردنبند، ساعت، انگشتر، دکمه سردست و… در دسته پوشیدنی اشاره کرد.

کیف پول

کیف پول یکی از انواع اکسسوری مردانه به حساب می‌آید که می‌توان به سایر محصولات چرم در استایل ست کرد تا جذابیت دو چندانی به ظاهر دهد. حتما نیازی نیست تا از کیف پول فقط برای حمل پول استفاده کرد، چراکه می‌توان برای نظم‌دهی به کارت‌های شناسایی و اعتباری بهره گرفت. به همین دلیل همراه استفاده از کیف پول در استایل، منظم بودن فرد را به اطرافیان خود مخابره می‌کند.

اکسسوری های مردانه

عینک در اکسسوری مردانه

عینک یکی دیگر از اکسسوری‌های مردانه است که در گذشته تنها عینک‌های آفتابی در دسته اکسسوری مورد استفاده قرار می‌گرفتند. در حالی که امروزه علاوه بر عینک‌های آفتابی، می‌توان از عینک‌هایی با شیشه‌های معمولی استفاده کرد تا ظاهری جذابتر به مخاطبان خود هدیه دهد.

انواع اکسسوری مردانه

کلاه از انواع اکسسوری مردانه

یکی دیگر از اکسسوری‌‌‌ مردانه که جذابیت خاصی به پوشش افراد می‌دهد کلاه است. و چه در تیپ های اسپرت و رسمی می‌توان از این نوع اکسسوری استفاده کرد.

اکسسوری مردانه

دستبند از انواع اکسسوری مردانه

این دست از محصولات همواره یکی از پر استفاده‌ترین اکسسوری مردانه به حساب می‌آیند. این نوع از اکسسوری‌ها انواع و اقسام مختلفی دارد که هر کدام به تنهایی می‌توانند پوشش را متحول کنند. انواع این دستبندها در نوع استیل، نقره، طلا و چرم هستند که می‌توان برای داشتن اسایل و تیپ اسپرت خوب و جذاب از دستبندهای باریک چرم کمک گرفت.

گردنبند در اکسسوری مردانه

یکی دیگر از اقلام پر استفاده در تیپ‌های مردانه، استفاده از گردنبد در جنس‌های مختلف است. برای داشتن تیپ اسپرت می‌توان از گردنبندهای چرمی همراه با پلاک ساده بهره برد. همچنین برای داشتن استایلی ساده و در عین حال جذاب می‌توان از گردنبندهای تمام نقره و یا استیل ساده و ظریف استفاده کرد.

انواع اکسسوری مردانه

انگشتر در اکسسوری‌های مردانه

و اما پر استفاده ترین اکسسوری مردانه انگشتر است بهتر است برای داشتن تیپ رسمی و در عین حال ساده از انگشترهای ساده، ظریف و بدون زرق وبرق استفاده کرد. چرا که استفاده از انگشترهای پر زرق و برق می‌توانند تاثیر منفی در شیک پوشی مردان داشته باشد.

ساعت از انواع اکسسوری مردانه

اما یکی از پرکاربردترین و پر استفاده‌ترین اکسسوری‌ مردانه ساعت است. و هر چه از اهمیت بالای ساعت در استایل شخصی بگوییم، کم است. چه مردان و چه زنان می‌توانند تنها با استفاده از ساعت، ظاهر خود را به مراتب بهتر از قبل کنند. برای داشتن تیم رسمی می‌توان از ساعت‌های چرم و فلزی استفاده کرد، در حالی که برای داشتن تیپ اسپرت می‌توان از ساعت‌های بند پارچه‌ای استفاده کرد.

اکسسوری مردانه

دکمه سردست

یکی از اقلامی که برای داشتن تیپ رسمی مناسب است، دکمه سرآستین است. اگر می‌خواهید در مهمانی‌های بزرگ، استایلی خاص داشته باشید، استفاده از این اکسسوری به شدت توصیه می‌شود. استفاده از این دکمه در مهمانی‌های معمولی و حتی استفاده روزمره اصلا توصیه نمی‌شود.

 

ارسال نظر