جواهرات سواروسکی

جواهرات سواروسکی

امروزه استفاده از جواهرات و زیورآلات در هر پوششی امری واجب است، به نحوی که استفاده از این محصولات می‌تواند هر پوشش معمولی را به استایلی خاص و جذاب تبدیل کند. برخی از برندهای زیورآلات هستند که علاوه بر زیبایی خود محصول، نام برند آن محصول نیز می‌تواند، پوشش رو دو‌چندان‌تر خاص کند. محصولات جواهر نشان سواروسکی از همین محصولات هستند که علاوه بر کیفیت بالای محصولات، از زیبایی خاصی نیز برخوردار هستند که هر فردی را مجذوب خود می‌کند. در این مقاله که توسط گروه زیورآلات و بدلیجات شهرما به نگارش درآمده، سعی در معرفی این شرکت جهانی داریم و شما را با این برند آشنا نماییم.

با ما همراه باشید.

سواروسکی

سرآغاز شرکت سواروسکی

شرکت سواروسکی ( البته با نام سواروفسکی نیز شناخته می‌شود ) در سال ۱۸۹۵ توسط مخترع دستگاه الکتریکی تولید کریستال به نام دانیل سواروسکی در کشور اتریش آغاز به کار کرد. فعالیت این شرکت در زمینه ساخت شیشه‌های کریستال تزیینی، جواهرات و نیز لوازم جانبی لوکس است. این شرکت در زمینه طراحی و ساخت جواهرات کریستال نشان، توانسته جایگاهی جهانی را از آن خود کند و در سراسر جهان طرفدارن مخصوص به خود را داشته باشد. علاوه بر فعالیت در زمینه های ذکر شده، در زمینه‌های مرتبط با چشم پزشکی مانند عدسی و شیشه های عینک نیز فعال می‌باشد. میزان بزرگی این شرکت در حدود ۳۲ هزار کارمند در سال ۲۰۱۶ میلادی است.

سواروفسکی

گوهر و کریستال‌های سواروسکی

کریستال‌های شرکت سواروسکی یا سواروفسکی، توسط بشر ساخته شده که جذابی مانند سنگ‌های طبیعی را دارد. دانیل سواروسکس توانست در سال ۱۸۹۲ دستگاهی را جهت ساخت کریستال‌های شیشه‌ای اختراع کند که این دستگاه امکان ساخت کریستال‌های زیبا و باکیفیت و نیز قابلیت برش دقیق را دارا بود. این کریستال‌ها از موادی چون شن، کوارتز و مواد معدنی ساخته می‌شود که میزان این مواد به میزان کیفیت کریستال بستگی دارد.

سواروسکی

این شرکت از آنجایی که سازنده کریستال در جهان است، دیگر برندها و جواهرسازان مطرح دنیا تمایل به استفاده از این کریستال‌ها در محصولات خود دارند. به همین منظور شرکت سواروسکی توانسته با سواروسکی المنتس این امکان را برای سایر رقبا نیز فراهم کند. وجود عبارت made with Swarovski elements در محصولات گوهرنشان سایر شرکتها و برندها مانند ژوپینگ، کارتیر و تیفانی و… ، نشان از استفاده از کریستال‌های اصل سواروسکی می‌دهد.

چگونگی نگه‌داری زیورآلات سواروسکی

از آنجایی که این محصولات از کیفیت بالایی برخوردار هستند، به همین منظور نیاز است تا نهایت دقت را جهت نگه‌داری هرچه بیشتر آن صرف کرد. برای مراقبت از ایم زیورآلات لازم است تا در معرض مستقیم لوازم آرایشی قرار نگیرد و نیز در معرض مستقیم آب قرار نگیرد تا درخشندگی خود را از دست بدهد. همچنین برای تمیز کردن و درخشنده‌تر کردن این محصولات، میتوان با آب و صابون با کمک یک پارچه نرم آن را تمیز و درخشان کرد.

سواروسکی

از آنجایی که زیورآلات سواروسکی از کریستال‌ها و گوهرهای درخشان استفاده شده‌است، به همین منظور برای جلوگیری از افتادن و یا شُل شدن این کریستال‌هل، تحت هیچ عنوان نباید محل نگه‌داری این زیورآلات با سایر زیورآلات یکی باشد و بهتر است این زیورآلات را در جای اصلی خود و یا یک پارچه نرم قرار داد.

 

ارسال نظر