فروش بدلیجات عمده

فروش بدلیجات عمده

آمارها نشان می دهد که ارزش صنعت طلا و جواهر در آمریکا در حدود 80 میلیارد دلار است. این مقدار بیان کننده خرید و فروش جواهرات گران قیمت است. اما سوالی اینجا مطرح می شود که آیا صرفا با خرید جواهرات گرانبها می توان یه استایل خاص و جذاب داشت؟ در حالی که تولید بدلیجات و فروش بدلیجات عمده در طرح ها و جنس های مختلف این امکان را به ما داده تا با صرف هزینه های به مراتب کمتر،استایل شخصی خاص و منحصر به فرد خود را داشته باشیم.

بدلیجات عمده در دسترس ترین نوع جواهرات هستند که با قیمت به مراتب پایینتر نسبت به زیورآلات و جواهرات توسط شرکت های مختلف طراحی می شود. تا افراد هزینه های بسیاری را صرف خرید جواهرات اصل و گران قیمت نکنند و از تنوع بیشتری برخوردار باشند.باید این نکته را توجه کرد که اگر بدلیجات به درستی استفاده شوند، بسیار جذابتر از سایر جواهرات خواهند بود.در حالی که بدلیجات، باید از کیفیت مناسبی نیز برخوردار باشند.

فروش بدلیجات عمده

اثرگذاری مشتریان بر تولیدکنندگان بدلیجات

با گسترش مبادلات در صنعت زیورآلات و بدلیجات، تولیدکنندگان مختلف سعی میکنند تا از این بازار سهم بیشتری داشته بشند و سعی میکنند با ارائه محصولات متنوع تر و با کیفیتر و قیمت مناسبتر، سهم بیشتری از این بازار را در اختیار داشته باشند. برندها تلاش میکنند تا محصولاتشان و خدماتشان نسبت به سایر رقبا خاصتر باشد و حتی بدلیجات عمده خود را با قیمت کمتر عرضه میکنند تا مشتریان را به سمت خود بکشند. در اینجا این شما هستید تا با توجه به سلیقه خود، تولیدکنندگان چه محصولاتی با چه طرح هایی ساخته و اقدام به فروش بدلیجات عمده کنند.

گروه زیورآلات و بدلیجات شهرما

گروه زیورآلات و بدلیجات شهرما، از تولیدکنندگان بدلیجات و فروش بدلیجات عمده است. امروزه خرید زیورآلات و بدلیجات با توجه به تنوع محصولات و کیفیت و قیمت های متفاوت امری سخت و دشوار تبدیل شده است. در چنین شرایطی، ما در گروه شهر ما تلاش کرده‌ایم تحت عنوان مرجعی برای تولید و فروش عمده بدلیجات معرفی شویم.به همین منظور در سال 1395 با تکیه بر 15 سال سابقه در زمینه زیورآلات و بدلیجات آغاز به کار کردیم. تفکر تیم فروش ما، همواره جلب رضایت مشتریان است تا با کمک، مشاوره و ایجاد انگیزه در مشتریان عزیز، رشد و پیشرفت آنها در زمینه فروش را فراهم سازیم.

فروش عمده بدلیجات

ما رضایت و پیشرفت مشتری را بدون شک پیشرفت خود در کلیه حوزه‌های تولید و فروش دانسته و تلاش نمودیم با ارائه محصولات با کیفیت و مناسب‌ترین قیمتها رضایت مشتریان را به همراه داشته باشیم.

طراحان مجرب و حرفه‌ای ما با سال ها سابقه در زمینه بدلیجات همواره سعی کرده‌‌اند تا در جهت رضایت مشتریان قدم بردارند و برای اینکار تلاش خود را کرده تا طرح هایی مطابق مد روز و سلیقه مشتریان ارائه کنند. این طرح ها با زیبایی خاص خود باعث شده تا مناسب هر سبک و سلیقه‌ای باشد و بتوان در هر نوع پوششی استفاده کرد.

عمده فعالیت گروه زیورآلات و بدلیجات شهرما

 • تولید و پخش عمده انواع زیورآلات مسی با تنوع و کیفیت بالا
 • مشاوره و راهنمایی جهت شروع کار یا ارتقا در زمینه فروش زیورآلات به همکاران ، با کادری مجرب بصورت تمام وقت
 • مشاوره و همکاری جهت برگزاری نمایشگاه های مختلف و ارائه شرایط ویژه و تسهیل شده جهت همکاران شاغل در بخش نمایشگاه ها
 • تولید و پخش عمده انواع زیورآلات طلا روس با کیفیت بالا و ضمانت
 • همکاری با برندهای معتبر زیورآلات
 • فروش زیورآلات و بدلیجات تیتانیوم ، استیل ، برنج و چرم
 • تولید و پخش عمده انواع النگو و تک پوش استاندارد با ضمانت
 • فروش ساعت های فانتزی و سایر اکسسوری ها

انواع بدلیجات گروه زیورآلات و بدلیجات شهرما برای فروش بدلیجات عمده

به جهت افزایش طول عمر زیورآلات و بدلیجات و حفظ درخشندگی، این محصولات را با طلا، نقره، رادیوم، تیتانیوم و استیل روکش می کنند.این روکش باید به نحوی باشد تا کمترین میزان حساسیت را داشته و در برابر زنگ زدگی و تغییر رنگ مقاوم باشد. بدلیجات با روکش رادیوم و استیل کمترین حساسیت را داشته و می تواند انتخابی مناسب برای خرید بدلیجات باشد.

بدلیجات با روکش طلا: این نوع محصولات، علاوه بر زیبایی و درخشندگی، از دوام و طول عمر بالایی نیز برخوردار هستند. معمولا محصولات بدل با طلای 14 عیار، 18 عیار و 24 عیار پوشیده می شوند تا زیبایی و درخشندگی خود را حفظ کنند.

فروش عمده بدلیجات

بدلیجات با روکش نقره: این دسته از بدلیجات با نقره خالص تفاوتی نداشته و شبیه به هم هستند و تنها در ضخامت نقره استفاده شده متفاوت هستند. باید به این نکته توجه داشت که با گذشت زمان از استفاده از این محصولات، رنگ محصول کمی تغییر می کند.

فروش عمده زیورآلات و بدلیجات

بدلیجات با روکش رادیوم: این نوع محصولاتحتی با ضخامت کم، ول عمر بالایی خواهد داشت وخیلی دیرتر رنگ ونمای آن تغییر میکند. این نوع روکش از حساسیت کمی برخوردار است و افراد بسیاری میتوانند بدون مشکل از این نوع محصولات استفاده کنند. از نظر رنگ، بسیار نزدیک به طلای سفید است که باعث استفاده بیشتر این محصولات می شود.

بدلیجات با روکش تیتانیوم: این نوع محصولات سفید رنگ هستند اما برق و درخشندگی آن به طلای سفید نمی رسد. کیفیت این نوع محصولات کمی بیشتر از نقره است اما بعد از استفاده طولانی مدت با عرق انسان مخلوط می شود و این روکش از بین می رود و درخشندگی خود را از دست داه و سیاه می شود.

بدلیجات با روکش استیل: این نوع روکش کاربرد وسیعی در صنعت بدلیجات داشته و به ندرت حساسیت زا است و رنگ خاص خود را دارد. این نوع روکش تغییر رنگ نداده و از ماندگاری بالایی نیز برخوردار است و قیمت آن نیز بستگی به کیفیت آن دارد.

فروش بدلیجات عمده

محصولات ما جهت فروش بدلیجات عمده

اما فروش محصولات با کیفیت تنها مزیت ما در گروه زیورآلات و بدلیجات شهرما در فروش بدلیجات نبوده و نیست. ما این افتخار را داریم که خودمان انواع بدلیجات را در گروه تولیدی شهرما تولید کنیم که این محصولات تماماً از مواد اولیه با کیفیت ساخته می شوند. علاوه بر اینها فروش عمده بدلیجات به صورت عمده، باعث شده تا محصولاتمان از قیمت مناسبی نیز برخوردار باشند و شما مشتریان گرامی میتوانید محصولات مورد نیاز خود را با قیمت کمتر خریداری کنید و قیمت پایینتر و مناسبتر گروه بدلیجات شهرما یکی دیگر از مزیتهای خرید از ما می باشد.

ما در گروه زیورآلات و بدلیجات شهرما، این افتخار را داشته تا در راستای رضایت مشتری در تولید تمامی محصولاتمان، علاوه بر طراحی تخصصی و مطابق مد روز، از با کیفیت ترین محصولات استفاده می کنیم تا کیفیت خود را در طول سالها استفاده حفظ نموده و در فروش بدلیجات عمده کمترین استهلاک را در این سالها داشته باشد.

برخی از محصولات تولیدشده توسط گروه زیورآلات و بدلیجات شهرما عبارت اند از:

فروش بدلیجات عمده

فروش بدلیجات عمده در سراسر کشور

یکی از مشکلات عمده همکاران ما خرید محصولات و بدلیجات مورد نیاز فروشگاه خود هستند که برای اینکار باید به بازار بدلیجات ولقع در تهران مراجعه کنند. اما خرید از بازار بدلیجات تهران، علاوه بر صرف زمان و هزینه جهت عزیمت به تهران و نیز هزینه های بستن فروشگاه جهت خرید بدلیجات مورد نیاز خود، این احتمال را نیز وجود دارد که علاوه بر قیمت مناسب، از کیفیت مناسبی برخوردار نباشند. عرضه و فروش بدلیجات به خریداران و مشتریان خُرد، باعث عدم رضایت مشتریان شما خواهد شد. اما ما این مژده را به شما داده که با خرید محصولات ما، از طریق فروش عمده بدلیجات در سراسر کشور، دیگر نگرانی بابت کیفیت محصولات نخواهید داشت.

گروه زیورآلات و بدلیجات شهرما برای راحتی مشتریان خود در کل کشور به جهت دسترسی به محصولات با کیفیت و قیمت مناسب اقدام به فروش بدلیجات عمده کرده است. و دیگر نیازی به نگرانی برای عزیمت به تهران و خرید ندارید چرا که با خرید از محصولات ما در کمترین زمان ممکن و بدون آسیب دیدگی توسط پست، برای شما ارسال خواهد شد.

گستردگی فروش عمده محصولات شهرما در شهرهای زیر صورت می گیرد:

 • فروش عمده زیورآلات و بدلیجات در تهران
 • فروش عمده بدلیجات در شیراز
 • پخش مستقیم بدلیجات در اصفهان و مشهد
 • فروش بدلیجات عمده در یزد و مرکز کشور

تماس با ما

همکاران گرامی جهت پیوستن به کانال تلگرامی VIP شهرما با شماره 09139517974 تماس حاصل فرمایید  و لینک کانال را دریافت نمایید.

آدرس دفتر مرکزی: یزد، چهار‌راه امیرچخماق، بازار مصلی( محمد علی خان )

تلفن تماس: 03536277974

تماس با مدیریت(تمام وقت): 09139517974

آیدی تلگرام به منظور فروش عمده: @Sharema_accessory