بدلیجات هندی

یکی از دلایل زیبایی و جذابیت زیورآلات و بدلیجات هندی، تنوع رنگها و طرح‌های مختلف است که زیبایی چشم نوازی به زیورآلات و بدلیجات هندی می‌دهد و همین نکته باعث می‌شود به راحتی با لباس‌های مختلفی ست شود.

بدلیجات هندی

کشور هندوستان

کشور هند که با نام جمهوری هندوستان در جوامع بین‌الملی شناخته می‌شود، کشوری در جنوب آُسیا با پایتختی دهلی است. این کشور در همسایگی کشورهایی نظیر پاکستان در قسمت شمال‌غربی است. همچنین با چین، بوتان، نپال و تبت در شمال و از شمال شرقی با بنگلادش همسایه است. این کشور علاوه بر دارا بودن مرز خشکی، با خلیج بنگال و دریای عمان و اقیانوس هند مرز آبی دارد.

پهناوری این کشور به سه میلیون و دویست کیلومتر مربع می‌رسد که از لحاظ پهناوری، هفتمین سرزمین پهناور جهان شناخته می‌شود. علاوه بر اینها این کشور با جمعیتی بالغ بر یک میلیارد و سیصد میلیون نفر، دومین کشور پرجمعیت دنیا است.

زیورآلات و بدلیجات هندی

یکی از ویژگی‌های این کشور، علاقه مردمان این کشور به رنگ است. این مسئله از جشنواره رنگ ها که به نام جشن هولی شناخته می‌شود و هرساله مخاطبان بسیاری را جذب خود می‌کند، هویدا است. همین علاقه به رنگ‌هاست که مردمان به ویژه زنان این کشور همواره از لباس‌های شاد و رنگارنگ در پوشش خود استفاده می‌کنند.

زیورآلات هندی

اما پوشش زنان هندی تنها به لباس های رنگارنگ ختم نمی‌شود و همواره می‌توان در پوشش زنان هندی استفاده از زیورآلاتی سنگین در رنگ‌ها و طرح‌های مختلفی را متوجه شد. در استایل روزمره زنان هندی استفاده از النگوهای هندی بسیار رایج است و زیورآلات هندی محصولات مختلفی را نیز شامل می‌شود و زیورآلات هندی فقط به النگو محدود نمی‌شود و برای تزیین سر و گردن، دست و پا و موی سر استفاده قرار می‌گیرند و در انواع گوشواره، گردنبند و حتی پابند مورد استفاده قرار می‌گیرد. این نوع زیورآلات را می‌توان در پوشش زنان این کشور مشاهده نمود و استفاده از این زیورآلات، زیبایی پوشش زنان هندی را دوچندان کرده است.

بدلیجات هندی

بدلیجات هندی

امروزه با توجه به کیفیت و تنوع بالا در طراحی و ساخت محصولات بدل، این محصولات مورد توجه بسیاری از افراد جامعه گردیده است و استفاده از بدلیجات در میان افراد جامعه گسترش یافته است و همچنین بدلیجات هندی جایگاه ویژه‌ای در میان استفاده کنندگان دارد. یکی از دلایل زیبایی و جذابیت زیورآلات و بدلیجات هندی، تنوع رنگها و طرح‌های مختلف است که زیبایی چشم نوازی به زیورآلات و بدلیجات هندی می‌دهد و همین نکته باعث می‌شود به راحتی با لباس‌های مختلفی ست شود. اما در اصل رنگ زیورآلات هندی، زرد است و استفاده از سنگ‌ها و سایر آلیاژها است که این فکر را به ما می‌رساند که زیورآلات و بدلیجات هندی تنوع رنگی دارند.

بدلیجات هندی در گروه زیورآلات و بدلیجات شهر ما

ما در گروه زیورآلات و بدلیجات شهر ما با توجه به تجربه ۱۵ ساله خود در زمینه زیورآلات و بدلیجات در سال ۱۳۹۵ آغاز به کار کردیم و گروه را با افرادی مجرب و متخصص تشکیل دادیم تا همواره در جهت نیاز مشتریان و رضایت آنان قدم برداریم. ما در این گروه این افتخار را داریم در جهت جلوگیری از خروج ارز اقدام به تولید محصولات با کیفیت و با استاندارد جهانی در زمینه طلاروس، برنج و مس داریم.

گروه زیورآلات و بدلیجات شهر ما

علاوه بر تولید و عرضه این محصولات، اقدام به عرضه و پخش بدلیجات هندی نیز نموده‌ایم تا با توجه به هدف رضایتمندی مشتریان از گروه زیروآلات و بدلیجات شهر ما، نیاز بازار و علاقه مندان به این محصولات را نیز برآورده کنیم.

در ادامه برخی از بدلیجات هندی که به بازار بدلیجات کشور عرضه نموده‌ایم را شما همراهان گرامی می‌توانید مشاهده نمایید.

بدلیجات هندی
زیورآلات هندی
زیورآلات هندی
زیورآلات و بدلیجات هندی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *